CLOU Vánoční úklid, údržba dřevěného nábytku a dřevěných podlah
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Před Vánoci byt jak klícka
08.11.2019
Komentáře (0)

Před Vánoci byt jak klícka

Blíží se Vánoce a s nimi i každoroční předvánoční úklid, který se nedá odbýt pouhým setřením prachu.

Dřevěný nábytek a podlahy vyžadují větší péči, ale kdo chce dobrovolně trávit hodiny třeba leštěním jídelního stolu, který je nedílnou součástí štědrovečerní hostiny? Celý byt můžete mít rychle  a snadno uklizený díky skvělým CLOU pomocníkům na ošetřování nábytku a podlah.

Čím ošetřit dřevěný nábytek.

Ošetřovací vosk, který dává zejména voskovanému či olejovanému nábytku, ale i dalším, jako leštěnému a lazurovanému nábytku, dobře upravený vzhled, to je CLOU Möbelwachs. Vosk neobsahuje organická rozpouštědla a obsažený karnaubský a včelí vosk vytvářejí přírodní ochranný film, který zabraňuje vysychání dřeva. Vhodný je také pro dětský nábytek a hračky.

Na vyčištění špinavého či lehce poškrábaného lakovaného nábytku je tady bezkonkurenční CLOU Fernol. Nekarcinogenní politura oživí povrch lakovaného nábytku a zahladí malá poškrábání, šrámy i nechtěné otlaky na povrchu. Fernol beze zbytku odstraní skvrny od vody, nápojových alkoholů nebo i skvrny od žehlení.

Pro lakované dřevěné, laminátové i korkové podlahy nebo dokonce podlahy sportovních hal se nejlépe používá prostředek CLOU BODENPFLEGE k údržbě lakovaných podlah, který zabraňuje předčasnému  opotřebení a vytváří tak odolný povrch bezpečný pro chůzi. BODENPFLEGE se dá také výborně aplikovat na kvalitní údržbu PVC, kamenné podlahy nebo dlažby.

Ošetřování dřevěného nábytku prostředky CLOU

Pokud potřebujete vyčistit a hloubkově ošetřit dřevěné olejované podlahy a schody, nic není lepší než podlahové mléko CLOU BODENPFLEGE na údržbu olejovaných podlah. Podlahové mléko vytvoří na povrchu jemnou hedvábně lesklou ochrannou vrstvu, která chrání před zašpiněním, vlhkostí a zvýší odolnost proti dennímu zatěžováním podlah.

Díky výrobkům na ošetřování nábytku a podlah od CLOU se může stát z každoroční otravné práce velmi rychlá a hlavně jednoduchá záležitost. Dejte vašemu dřevu vše, po čem touží, a ono se vám odmění desetiletími věrné služby.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tápete? Zavolejte.

377 441 961 pevná linka

776 052 085 mobil

CLOU Bohemia s.r.o.

IČ: 25209051
Radyňská 16, 326 00, Plzeň
info@clou.cz

2019 CLOU Bohemia s.r.o.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.