Deutschland Test ocenil CLOU Hartwachsöl
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Deutschland Test ocenil CLOU Hartwachsöl
17.12.2019
Komentáře (0)

Deutschland Test ocenil CLOU Hartwachsöl

Výrobek Olej s tvrdým voskem CLOU Hartwachsöl ocenil Deutschland Test jako Vynikající v Nejlepší německé značkové kvalitě.

 

Můžete olejovat už dříve olejované parkety nebo podlahováprkna bez broušení?
Ano, ale jen lehce znečištěná a slabě opotřebená podlahová prkna nebo parkety lze ošetřit bez broušení. Nejlépe pomocí podlahového mléka CLOU Bodenpflege Professional na olejované dřevěné podlahy rozmíchaného ve vodě v poměru 1:10. Tato péče poskytne podlaze mírně vyčištěný povrch a jemný hedvábný lesk, oživí její vzhled a ochrání dřevěnou olejovanou podlahu před vlivy vlhkosti. Speciální olejová emulze neobsahuje organická rozpouštědla.

 Při správné renovaci parketové nebo prkenné podlahy se však bohužel nemůžete vyhnout broušení. Po lehkém přebroušení pak dřevo lépe absorbuje olej. Současně se broušením dřevěná podlaha také vyrovná, vyhla a vyčistí. Naopak bez broušení dochází k nevzhlednému zhrubnutí povrchu podlahy.

 

Přebroušený a očištěný povrch podlahy ošetřte buď olejem na dřevo CLOU®Holzöl, tvrdým olejem CLOU®Hartöl nebo - pro nejnáročnější - tvrdým voskovým olejem CLOU®Hartwachsöl.

 

Olej s tvrdým voskem CLOU®Hartwachsöl vyhlásil časopis FOCUS Deutschland Test ve svém vydání 21/17 za výrobek, jemuž náleží označení „Nejlepší značková kvalita“ německých Top značek a bylo mu v průzkumu spokojenosti zákazníků uděleno nejvyšší ocenění „vynikající“. Deutschland Test při svém hodnocení 1361německých značek vycházel v březnu 2017 z obrovského počtu více než 1,1 miliónu zákaznických recenzí, protože ví, že nejlepším způsobem, jak zjistit kvalitu výrobku, je zeptat se zákazníků.

 

Olej lze nanášet buď širokým měkkým plochým štětcem, válečkem s krátkým vlasem (váleček s potahem z přírodní vlny Moher 4 mm nebo váleček s umělým potahem z tkaného polyesteru Makotex 5 mm ) nebo excentrickou bruskou a plstěným kotoučem. Při nanášení štětcem musí být po asi 10–15 minutách přebytečný olej odstraněn rovnoměrně ve směru vláken dřevahadrem, který nepouští nitky (např. CLOU Poliertuch)navlečeným na kartáči nebo na smetáku. Je důležité zajistit, aby do spár mezi podlahovými prkny nevniklo příliš mnoho oleje, protože bystenemohli přebytečný olej ze spár odstranit.

 

Pozor: Nebezpečí samovznícení hadrů namočených v oleji!

 


 

Oleje na dřevozasychají absorpcí vzdušného kyslíku. Chemická oxidační reakce při zasychání olejů vytváří teplo, které může vést k samovznícení hadrů, ježjsou nasáklé zbytky oleje. Proto musí být tyto textilie před likvidací zcela namočeny vodou a vysušeny rozprostřené na čerstvém vzduchu. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tápete? Zavolejte.

377 441 961 pevná linka

776 052 085 mobil

CLOU Bohemia s.r.o.

IČ: 25209051
Radyňská 16, 326 00, Plzeň
info@clou.cz

2019 CLOU Bohemia s.r.o.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.