CLOU Kapkový efekt
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

Kapkový efekt

Nabízené dvousložkové barevné krycí laky CLOUCRYL je možné dodat v systému odstínů RAL, Sikkens, NCS a v odstínech sanitární keramiky

Pro tvorbu kapkového efektu se používají barevné laky CLOUCRYL bez tvrdidla.

Vytvořit kapkový efekt je docela jednoduché a navíc můžete projevit svoji fantazii a kreativitu.

Nastříkejte nejdříve barevným krycím lakem CLOUCRYL Decklack podle návodu k práci uvedeného v technickém listu jednobarevný podklad pod budoucí kapky v odstínu, který si přejete.

Po zaschnutí této barevné plochy pokračujte bez mezibrusu v tvorbě kapek, k tomu si lakovaný dílec položte do vodorovné polohy, aby kapky nestékaly. Vyberte si dva až pět nebo šest navzájem ladících odstínů barevných laků, kterými budete kapat na připravený podklad. Do nádobky stříkací pistole nalijte první odstín barevného laku CLOUCRYL Decklack vybraného pro kapky a do tohoto barevného laku nemusíte přidávat ani tvrdidlo ani ředidlo. Při tlaku vzduchu sníženém na minimum pokapejte z pistole celou plochu dílce podle vaší fantazie. Umyjte pistoli a použijte stejným způsobem druhý odstín pro kapky a potom stejně také ty případné další odstíny barevných laků, až bude pestrobarevné dílo hotové.

Až budete s výsledkem výtvarného efektu spokojeni a poslední kapky budou úplně zaschlé, můžete celou plochu dílce přestříkat bezbarvým lakem CLOUCRYL, abyste zvýšili její odolnost povrchovému namáhání a tím i trvanlivost vašeho výtvarného díla.

Tápete? Zavolejte.

377 441 961 pevná linka

776 052 085 mobil

CLOU Bohemia s.r.o.

IČ: 25209051
Radyňská 16, 326 00, Plzeň
info@clou.cz

2019 CLOU Bohemia s.r.o.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.